Блог последние новостиБлагодійна школа "Розумне майбутнє"

Вітаємо у 2020 році!!!
Ми тебе з нетерпінням очікували і сподіваємося ти нас не підведеш))) Оскільки наші вихованці вже багато досягли і вивчили такі напрямки як: Python, HTML&CSS, Arduino, IT- English, C#, Java script… Але ми не зупиняємося на досягнутому і разом з нашими партнерами будемо здійснювати мрії наших вихованців ))))


Благодійна школа "Розумне майбутнє"

Під Новий рік хочеться чудес і сюрпризів, особливо дітям. Саме тому Благодійна школа "Розумне майбутнє" разом зі своїм чудовим партнером– компанією Svitla Systems в листопаді запустили курс 2D анімацію і надали можливість дітям створити свою власну новорічну історію. Кожного тижня, крок за кроком діти втілювали свої ідеї та мрії в реальні проекти. 24 грудня відбувся захист їх проектів, на який завітали й благодійники зі святковим настроєм та новорічними подарунками. Після захисту проектів дітей очікував солодкий стіл та море позитивних вражень. Дякуємо МБФ "Жизнь с избытком" за приємні подарунки та Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю за багаторічну співпрацю.


Благодійна школа "Розумне майбутнє"

Хочемо поділитися із Вами гарним настроєм та розповісти про особливу подію, що відбулася цієї суботи. Мова йде про знайомство дітей із благодійниками Chudovo. Наші вихованці мали можливість зустрітись, поспілкуватись та особисто подякувати за навчання людям, які внесли великий вклад у їх розвиток. Приємною неочікуваністю для дітей стали подарунки та святковий стіл по закінченню занять. Адже ми разом намагаємось не тільки проявити потенціал дітей, а й заохотити їх до нових звершень у наступному році. Це була неймовірна зустріч сповнена теплотою і щирими посмішками))))


Ссылкиimage

Контакты

Email: smartfuture.itcourses@gmail.com

Телефон. +38(050) 356-16-66


Адрес

03039, г. Киев, Украина
ул. Голосеевская, д. 17