Благотворительная школа

"Разумное будущее"


осуществляет обучение детей по следующим направлениям:
Обучение в ІТ-школі Main IT School
для детей от 8 до 14 лет по направлениям:


Arduino - найзручніший спосіб програмування пристроїв на мікроконтролерах. Мова програмування пристроїв Ардуіно заснована на C / C ++.
Що таке Arduino?
Arduino – це плата з власним процесором і пам’яттю. На ній є пара десятків контактів, до яких можна підключати усілякі компоненти: лампочки, датчики, мотори, магнітні дверні замки і взагалі все, що працює від електроенергії. У процесор Arduino можна завантажити програму, яка буде керувати всіма цими пристроями за заданим алгоритмом. Таким чином можна створити нескінченну кількість унікальних класних гаджетів, зроблених своїми руками.
Для якого віку курс з Arduino?
Курс не вимагає спеціальних знань у дітей, доступний навіть учням старших класів середньої школи. Плюсом будуть навички програмування і володіння англійською мовою на рівні читання технічної документації, однак обов’язковим це не є. Пропонуємо курс з 10 років.
Що знатиме учень після проходження курсу?
Після успішного проходження курсу дитина зможе створювати пристрої, які зчитують дані про зовнішній світ з різноманітних датчиків, обробляють інформацію, отримують і відправляють дані на ПК, в Інтернет, на мобільні пристрої, управляють індикацією і рухом. Створення пристроїв буде включати проектування, вивчення компонентів, складання схем, написання програм, діагностику.

  повна програма навчання по даному напрямку

Scratch – це зрозуміла й захоплююча мова програмування Scratch – візуальне середовище програмування для навчання дітей, створене Массачусетським технологічним університетом.
Які особливості має мова Scratch?
Програмування ігор для дітей на Scratch стає доволі простим завдяки тому, що використовується не текстова, а візуальна мова. Для навчання не потрібні спеціальні знання й підготовка. У Scratch немає складних кодів і не потрібно набирати команди вручну. Програма складається за допомогою різнокольорових візуальних блоків-цеглинок, які необхідно просто пересувати й з’єднати, як кубики в конструкторі Lego.
Коли можна починати вивчати Scatch?
Ми рекомендуємо курс кожному учню від 7 до 14 років. Навчання дітей програмуванню в Scratch проводиться у цікавому творчому форматі. Такі заняття не залишать жодну дитину байдужою. А отримані навички програмування стануть запорукою подальшого успішного розвитку дитини у сфері ІТ і не тільки.
Що знатиме учень після проходження курсу?
Закінчивши курс Scratch для дітей, ваша дитина:

 • познайомиться з основами програмування за допомогою візуальної мови програмування Scratch;
 • навчиться створювати різні об’єкти, пересувати їх по екрану, видозмінювати й грати з ними, встановлювати форми взаємодії між ними;
 • створить власні анімовані й інтерактивні історії, презентації, моделі, ігри й інші витвори;
 • поглибить знання математики;
 • розвине алгоритмічне мислення;

Java є однією з найпопулярніших мов програмування! Oracle стверджує, що більше 3 мільярдів програмних продуктів працюють на Java. Де застосовується Java? Більшість крупних компаній, так або інакше, використовують Java. Існує багато областей застосування цієї мови: від сайтів електронної комерції до мобільних додатків, а також Java – офіційна мова програмування під платформу Android; від науки до фінансів (наприклад, трейдінгові системи); від ігор (на кшталт Minecraft) до настільних програмних засобів (Eclipse, Netbeans і IntelliJ). Для якого віку курс з Java? Курс розрахований для дітей віком від 10 років, не залежно від рівня знань. На заняттях дитина навчиться створювати Java додатки з інтерфейсом, напише свою власну гру, яка в силу універсальності мови програмування працюватиме на будь-якому Windows комп’ютері, Macintosh машині й будь-якому Linux дистрибутиві. Що знатиме учень після проходження курсу? Після успішного проходження курсу дитина зможе:

 • ознайомиться з основами популярної мови Java;
 • отримає практичні знання з написання коду на Java;
 • дізнається, що таке ООП (Об’єктно-орієнтоване програмування) і чому це круто;
 • вигадає та створить власну гру на Java!

Python є потужною, виразною мовою програмування, яку легко вивчати і просто використовувати.
Дійсно, що таке Python?
Python – це мова, яка містить найсучасніші механізми багаторазового використання програмного коду. На ній можна писати нескладні й ефективні програми, не витрачаючи на це багато часу. У складі Python є велика бібліотека модулів, яка надає масу можливостей, потрібних у прикладних програмах, починаючи від пошуку тексту за шаблоном і закінчуючи мережними функціями. Пітон дозволяє розширення, як за рахунок власних бібліотек, так і за рахунок бібліотек, створених іншими розробниками.
Для якого віку курс з Pyhton?
Якщо вашій дитині від 10 до 14 років, і вона давно захоплюється програмуванням або тільки занурюється у цей захоплюючий світ, запишіть її до на навчання прямо зараз. В цьому курсі ми детально розповімо, як писати програми мовою Python і як створювати ботів та багато різних додатків.
Що знатиме учень після проходження курсу?
Після успішного проходження курсу дитина зможе:

 • оволодіти основами й особливостями цієї мови програмування. І це, безумовно, стане її важливою конкурентною перевагою у майбутньому;
 • на практиці створити нескладні варіанти програм (в тому числі ігрові — із використанням графічного інтерфесу);
 • самостійно запустити та навіть використати «помічників-ботів» у подальшому для спілкування й розваг зі своїми друзями.
 •  

Курси PHP MySQL програмування – унікальна можливість навчитися робити сайти на новому, прогресивному рівні.
  5 причин перейти до створення сайтів на PHP & MySQL
База даних самостійно піклується про безпеку, а також сортування інформації. Код стає більш компактним, тому вивчення PHP Mysql дозволить налагоджувати його набагато легше й швидше. Системи управління базами даних (СУБД) є більш швидкісними, ніж ті, що побудовані на файлах. Навчання поєднанню мови програмування РНР і бази даних MySQL з нуля й використання отриманих даних забезпечить гнучкість вибору. Безкоштовність MySQL забезпечується ліцензуванням GPL.
Для якого віку курс з PHP & MYSQL?
Курс з об’єктно-орієнтованого програмування розрахований для дітей відом від 10 років. Досвід з веб-розробки не обов’язковий.
Що знатиме учень після проходження курсу?
Після успішного проходження курсу дитина:

 • дізнається про всі особливості мови PHP;
 • отримає практичні навички програмування, які будуть корисними не лише у web-проектах;
 • в безпосередній роботі спробуєте всі переваги роботи з базою даних (MySQL);
 • навчиться захищати сайти від злому й несанкціонованого доступу до PHP-даних.
 •  

.NET пропонує повністю інтегровану підтримку розробки WEB-служб – все також як і створення додатка будь-якого іншого типу.
Що ми вивчатимемо на курсі С#?
На нашому курсі ми робимо акцент на загальні поняття і принципи, які використовуються у всіх мовах програмування, як то високорівневі, низькорівневі мови або мови середнього рівня. Ми розглянемо сильні і слабкі сторони інтерпретованих і компільованих, структурованих і не структурованих середовищ. Досвід роботи над проектами, основи мови С# – все це буде цінним досвідом для будь-якої дитини, яка планує не лише користуватися готовими комп’ютерними продуктами, а й бажає розібратися в тому, як вони працюють, або створити свій софт самостійно.
Для якого віку курс з С#?
Курс з об’єктно-орієнтованого програмування розрахований для дітей відом від 10 років. Радимо починати вивчати дану мову з базовими знаннями програмування.
Що знатиме учень після проходження курсу?
Після успішного проходження курсу дитина зможе:

 • отримає базові навички програмування на C#, а також зможе розібратися в ієрархії мов програмування і навчиться оптимально їх використовувати;
 • оволодіє «етикою програміста» й отримає уявлення про те, як структурувати код;
 • отримає базові знання про алгоритміку й оптимізацію проектів і скриптів.

Веб-розробник – це універсальний спеціаліст, який забезпечує логіку й створення зовнішнього вигляду сайту.
Що таке HTML & CSS?
HTML – основа всього, що ми бачимо в мережі: сайти, додатки, блоги, соціальні мережі, портали новин, інтернет-магазини, промо-сторінки, корисні сервіси. Це проста мова розмітки, за допомогою якої задається структура і зміст веб-сторінок. CSS визначає, як виглядають сторінки в браузері. Тексти, картинки, кнопки й інші елементи, оформлені за допомогою CSS, дозволяють сайтам і додаткам виглядати сучасно й акуратно.
Для якого віку курс з веб-розробки?
Бажаєте, щоб ваша дитина з ранніх років почала робити кроки до популярної професії веб-програміста? Тоді скоріше приходьте до нас! Ми рекомендуємо цей курс всім початківцям від 10 років. Що знатиме учень після проходження курсу? Після успішного проходження курсу дитина зможе:

 • вивчить основи HTML і CSS, а також виконає багато цікавих вправ і практичних завдань;
 • дізнається про правила розміщення різного контенту на сторінці;
 • засвоє інструменти веб-розробки;
 • поступово, крок за кроком створить власний проект – інтерактивну веб-сторінку.

JavaScript — це найкращий друг HTML і CSS. HTML задає розмітку сайту, CSS відповідає за зовнішній вигляд, а JavaScript все це «оживляє».
Чому необхідно знати JavsScript? Більшість сучасних сайтів інтерактивні. Анімація, спливаючі вікна, підказки, сповіщення, меню, форми для заповнення, фотогалереї і слайдери – всі ці елементи роблять сайт «живим», цікавим і зручним для використання. На ньому прописують, як сайт повинен реагувати на кожну дію користувача. JS працює під Windows, macOS, Linux і на мобільних платформах, тобто всюди. Без знання JavaScript немає чого робити в програмуванні інтерактивних сайтів.
Для якого віку курс з веб-розробки?
JavaScript ідеально підходить дітям – в якості першої мови програмування і для навчання основам веб-розробки. Досвід у веб-розробці буде тільки плюсом.
Що знатиме учень після проходження курсу?
Після успішного проходження курсу дитина:

 • дізнається про основи синтаксису мови програмування;
 • самостійно створить власний ігровий проект – браузерну гру з нуля;
 • розгляне теорію на прикладах;
 • ознайомиться з JavaScript і застосує його на практиці.

Унікальний курс 2D-анімація - це той напрямок, який дає можливість поринути у захоплюючий світ власної фантазії і оживити її. Кожна дитина зможе придумати свою історію, намалювати її і оживити своїх героїв. Курс 2D-анімації дає можливість пройти всі етапи від створення історії та героїв до їх анімації. Діти навчаться робити самостійний вибір та реалізовувати свої задуми, - від ідеї до готового проекту. А також побачити результат своєї праці. Завдяки курсу діти зможуть розвинути свої творчі здібності і креативне мислення. Після закінчення курсу діти створять власний проект і навчаться використовувати комп’ютер не лише для ігор, а й як інструмент для реалізації власної фантазії.image

Летом и на канікулах IT-школа работает в формате IT-лагеря.


Обучение на специализированых курсах для подростков
от 14 до 18 лет:


Arduino - найзручніший спосіб програмування пристроїв на мікроконтролерах. Мова програмування пристроїв Ардуіно заснована на C / C ++.
Що таке Arduino?
Arduino – це плата з власним процесором і пам’яттю. На ній є пара десятків контактів, до яких можна підключати усілякі компоненти: лампочки, датчики, мотори, магнітні дверні замки і взагалі все, що працює від електроенергії. У процесор Arduino можна завантажити програму, яка буде керувати всіма цими пристроями за заданим алгоритмом. Таким чином можна створити нескінченну кількість унікальних класних гаджетів, зроблених своїми руками.
Для якого віку курс з Arduino?
Курс не вимагає спеціальних знань у дітей, доступний навіть учням старших класів середньої школи. Плюсом будуть навички програмування і володіння англійською мовою на рівні читання технічної документації, однак обов’язковим це не є. Пропонуємо курс з 10 років.
Що знатиме учень після проходження курсу?
Після успішного проходження курсу дитина зможе створювати пристрої, які зчитують дані про зовнішній світ з різноманітних датчиків, обробляють інформацію, отримують і відправляють дані на ПК, в Інтернет, на мобільні пристрої, управляють індикацією і рухом. Створення пристроїв буде включати проектування, вивчення компонентів, складання схем, написання програм, діагностику.

Java є однією з найпопулярніших мов програмування! Oracle стверджує, що більше 3 мільярдів програмних продуктів працюють на Java. Де застосовується Java? Більшість крупних компаній, так або інакше, використовують Java. Існує багато областей застосування цієї мови: від сайтів електронної комерції до мобільних додатків, а також Java – офіційна мова програмування під платформу Android; від науки до фінансів (наприклад, трейдінгові системи); від ігор (на кшталт Minecraft) до настільних програмних засобів (Eclipse, Netbeans і IntelliJ). Для якого віку курс з Java? Курс розрахований для дітей віком від 10 років, не залежно від рівня знань. На заняттях дитина навчиться створювати Java додатки з інтерфейсом, напише свою власну гру, яка в силу універсальності мови програмування працюватиме на будь-якому Windows комп’ютері, Macintosh машині й будь-якому Linux дистрибутиві. Що знатиме учень після проходження курсу? Після успішного проходження курсу дитина зможе:

 • ознайомиться з основами популярної мови Java;
 • отримає практичні знання з написання коду на Java;
 • дізнається, що таке ООП (Об’єктно-орієнтоване програмування) і чому це круто;
 • вигадає та створить власну гру на Java!

Python є потужною, виразною мовою програмування, яку легко вивчати і просто використовувати.
Дійсно, що таке Python?
Python – це мова, яка містить найсучасніші механізми багаторазового використання програмного коду. На ній можна писати нескладні й ефективні програми, не витрачаючи на це багато часу. У складі Python є велика бібліотека модулів, яка надає масу можливостей, потрібних у прикладних програмах, починаючи від пошуку тексту за шаблоном і закінчуючи мережними функціями. Пітон дозволяє розширення, як за рахунок власних бібліотек, так і за рахунок бібліотек, створених іншими розробниками.
Для якого віку курс з Pyhton?
Якщо вашій дитині від 10 до 14 років, і вона давно захоплюється програмуванням або тільки занурюється у цей захоплюючий світ, запишіть її до на навчання прямо зараз. В цьому курсі ми детально розповімо, як писати програми мовою Python і як створювати ботів та багато різних додатків.
Що знатиме учень після проходження курсу?
Після успішного проходження курсу дитина зможе:

 • оволодіти основами й особливостями цієї мови програмування. І це, безумовно, стане її важливою конкурентною перевагою у майбутньому;
 • на практиці створити нескладні варіанти програм (в тому числі ігрові — із використанням графічного інтерфесу);
 • самостійно запустити та навіть використати «помічників-ботів» у подальшому для спілкування й розваг зі своїми друзями.
 •  

Курси PHP MySQL програмування – унікальна можливість навчитися робити сайти на новому, прогресивному рівні.
  5 причин перейти до створення сайтів на PHP & MySQL
База даних самостійно піклується про безпеку, а також сортування інформації. Код стає більш компактним, тому вивчення PHP Mysql дозволить налагоджувати його набагато легше й швидше. Системи управління базами даних (СУБД) є більш швидкісними, ніж ті, що побудовані на файлах. Навчання поєднанню мови програмування РНР і бази даних MySQL з нуля й використання отриманих даних забезпечить гнучкість вибору. Безкоштовність MySQL забезпечується ліцензуванням GPL.
Для якого віку курс з PHP & MYSQL?
Курс з об’єктно-орієнтованого програмування розрахований для дітей відом від 10 років. Досвід з веб-розробки не обов’язковий.
Що знатиме учень після проходження курсу?
Після успішного проходження курсу дитина:

 • дізнається про всі особливості мови PHP;
 • отримає практичні навички програмування, які будуть корисними не лише у web-проектах;
 • в безпосередній роботі спробуєте всі переваги роботи з базою даних (MySQL);
 • навчиться захищати сайти від злому й несанкціонованого доступу до PHP-даних.
 •  

.NET пропонує повністю інтегровану підтримку розробки WEB-служб – все також як і створення додатка будь-якого іншого типу.
Що ми вивчатимемо на курсі С#?
На нашому курсі ми робимо акцент на загальні поняття і принципи, які використовуються у всіх мовах програмування, як то високорівневі, низькорівневі мови або мови середнього рівня. Ми розглянемо сильні і слабкі сторони інтерпретованих і компільованих, структурованих і не структурованих середовищ. Досвід роботи над проектами, основи мови С# – все це буде цінним досвідом для будь-якої дитини, яка планує не лише користуватися готовими комп’ютерними продуктами, а й бажає розібратися в тому, як вони працюють, або створити свій софт самостійно.
Для якого віку курс з С#?
Курс з об’єктно-орієнтованого програмування розрахований для дітей відом від 10 років. Радимо починати вивчати дану мову з базовими знаннями програмування.
Що знатиме учень після проходження курсу?
Після успішного проходження курсу дитина зможе:

 • отримає базові навички програмування на C#, а також зможе розібратися в ієрархії мов програмування і навчиться оптимально їх використовувати;
 • оволодіє «етикою програміста» й отримає уявлення про те, як структурувати код;
 • отримає базові знання про алгоритміку й оптимізацію проектів і скриптів.
 

Веб-розробник – це універсальний спеціаліст, який забезпечує логіку й створення зовнішнього вигляду сайту.
Що таке HTML & CSS?
HTML – основа всього, що ми бачимо в мережі: сайти, додатки, блоги, соціальні мережі, портали новин, інтернет-магазини, промо-сторінки, корисні сервіси. Це проста мова розмітки, за допомогою якої задається структура і зміст веб-сторінок. CSS визначає, як виглядають сторінки в браузері. Тексти, картинки, кнопки й інші елементи, оформлені за допомогою CSS, дозволяють сайтам і додаткам виглядати сучасно й акуратно.
Для якого віку курс з веб-розробки?
Бажаєте, щоб ваша дитина з ранніх років почала робити кроки до популярної професії веб-програміста? Тоді скоріше приходьте до нас! Ми рекомендуємо цей курс всім початківцям від 10 років. Що знатиме учень після проходження курсу? Після успішного проходження курсу дитина зможе:

 • вивчить основи HTML і CSS, а також виконає багато цікавих вправ і практичних завдань;
 • дізнається про правила розміщення різного контенту на сторінці;
 • засвоє інструменти веб-розробки;
 • поступово, крок за кроком створить власний проект – інтерактивну веб-сторінку.

JavaScript — це найкращий друг HTML і CSS. HTML задає розмітку сайту, CSS відповідає за зовнішній вигляд, а JavaScript все це «оживляє».
Чому необхідно знати JavsScript? Більшість сучасних сайтів інтерактивні. Анімація, спливаючі вікна, підказки, сповіщення, меню, форми для заповнення, фотогалереї і слайдери – всі ці елементи роблять сайт «живим», цікавим і зручним для використання. На ньому прописують, як сайт повинен реагувати на кожну дію користувача. JS працює під Windows, macOS, Linux і на мобільних платформах, тобто всюди. Без знання JavaScript немає чого робити в програмуванні інтерактивних сайтів.
Для якого віку курс з веб-розробки?
JavaScript ідеально підходить дітям – в якості першої мови програмування і для навчання основам веб-розробки. Досвід у веб-розробці буде тільки плюсом.
Що знатиме учень після проходження курсу?
Після успішного проходження курсу дитина:

 • дізнається про основи синтаксису мови програмування;
 • самостійно створить власний ігровий проект – браузерну гру з нуля;
 • розгляне теорію на прикладах;
 • ознайомиться з JavaScript і застосує його на практиці.
image

Start IT:


Веб-розробник – це універсальний спеціаліст, який забезпечує логіку й створення зовнішнього вигляду сайту.
Що таке HTML & CSS?
HTML – основа всього, що ми бачимо в мережі: сайти, додатки, блоги, соціальні мережі, портали новин, інтернет-магазини, промо-сторінки, корисні сервіси. Це проста мова розмітки, за допомогою якої задається структура і зміст веб-сторінок. CSS визначає, як виглядають сторінки в браузері. Тексти, картинки, кнопки й інші елементи, оформлені за допомогою CSS, дозволяють сайтам і додаткам виглядати сучасно й акуратно.
Для якого віку курс з веб-розробки?
Бажаєте, щоб ваша дитина з ранніх років почала робити кроки до популярної професії веб-програміста? Тоді скоріше приходьте до нас! Ми рекомендуємо цей курс всім початківцям від 10 років. Що знатиме учень після проходження курсу? Після успішного проходження курсу дитина зможе:

 • вивчить основи HTML і CSS, а також виконає багато цікавих вправ і практичних завдань;
 • дізнається про правила розміщення різного контенту на сторінці;
 • засвоє інструменти веб-розробки;
 • поступово, крок за кроком створить власний проект – інтерактивну веб-сторінку.

Java є однією з найпопулярніших мов програмування! Oracle стверджує, що більше 3 мільярдів програмних продуктів працюють на Java. Де застосовується Java? Більшість крупних компаній, так або інакше, використовують Java. Існує багато областей застосування цієї мови: від сайтів електронної комерції до мобільних додатків, а також Java – офіційна мова програмування під платформу Android; від науки до фінансів (наприклад, трейдінгові системи); від ігор (на кшталт Minecraft) до настільних програмних засобів (Eclipse, Netbeans і IntelliJ). Для якого віку курс з Java? Курс розрахований для дітей віком від 10 років, не залежно від рівня знань. На заняттях дитина навчиться створювати Java додатки з інтерфейсом, напише свою власну гру, яка в силу універсальності мови програмування працюватиме на будь-якому Windows комп’ютері, Macintosh машині й будь-якому Linux дистрибутиві. Що знатиме учень після проходження курсу? Після успішного проходження курсу дитина зможе:

 • ознайомиться з основами популярної мови Java;
 • отримає практичні знання з написання коду на Java;
 • дізнається, що таке ООП (Об’єктно-орієнтоване програмування) і чому це круто;
 • вигадає та створить власну гру на Java!
image

Изучение английського языка
с углубленным использованием IT


  повна програма навчання по даному напрямку
image

К участию в проектах привлекаются:
Ожидаемая поддержка от участников проектов:
Активность фонда:Будем благодарны за Ваш вклад в наше общее благотворительное дело!


Контакты

Email: smartfuture.itcourses@gmail.com

Телефон. +38(050) 356-16-66


Адрес

03039, г. Киев, Украина
ул. Голосеевская, д. 17