Charity School

"Smart Future"


carries out education of children in such directions:
Training in IT-school "Main IT School"
for children from 8 to 14 years old by directions:


Arduino is the most convenient way to program devices on microcontrollers. The programming language for Arduino devices is C / C ++ based.
What is an Arduino?
The Arduino is a board with its own processor and memory. It has a couple of dozen contacts that can be connected to all kinds of components: light bulbs, sensors, motors, magnetic door locks and everything that works with electricity. You can download an Arduino processor that will control all these devices according to a given algorithm. Thus it is possible create an endless number of unique cool gadgets made with your own hands.
At what age is the Arduino course?
The course does not require special knowledge from children, even accessible to upper secondary school students. Plus there will be programming skills and proficiency in English at the reading level of the technical documentation, but is not required. We offer a course of 10 years.
What will the student know after completing the course?
After successfully completing the course, the child will be able to create devices that read data about the outside world from various sensors, process information, receive and send data to a PC, to the Internet, to mobile devices, to control display and movement. Device creation will be to include designing, studying of components, drawing up of schemes, writing of programs, diagnostics.

  повна програма навчання по даному напрямку

Scratch is an understandable and exciting programming language Scratch is a visual programming environment for children's learning, created by MIT.
What are the features of Scratch?
Scratch children's programming is quite easy to use because it is not a visual language but a text language. For training no special knowledge and training required. Scratch doesn't have complex codes and doesn't need to type commands manually. The program is composed by with colorful colored brick blocks that you just need to move and connect like cubes in Lego.
When can I start learning Scatch?
We recommend a course for every student between the ages of 7 and 14. Scratch's children are taught programming in an interesting creative format. Such lessons will not leave any child indifferent. And the acquired programming skills will be the key to further successful development baby in IT and more.
What will the student know after completing the course?
After completing Scratch for Kids, your child:

 • get acquainted with the basics of programming using Scratch's visual programming language;
 • learn how to create different objects, move them around the screen, modify and play with them, and establish forms of interaction between them;
 • create your own animated and interactive stories, presentations, models, games, and more;
 • will deepen your knowledge of mathematics;
 • developed algorithmic thinking;

Java є однією з найпопулярніших мов програмування! Oracle стверджує, що більше 3 мільярдів програмних продуктів працюють на Java. Де застосовується Java? Більшість крупних компаній, так або інакше, використовують Java. Існує багато областей застосування цієї мови: від сайтів електронної комерції до мобільних додатків, а також Java – офіційна мова програмування під платформу Android; від науки до фінансів (наприклад, трейдінгові системи); від ігор (на кшталт Minecraft) до настільних програмних засобів (Eclipse, Netbeans і IntelliJ). Для якого віку курс з Java? Курс розрахований для дітей віком від 10 років, не залежно від рівня знань. На заняттях дитина навчиться створювати Java додатки з інтерфейсом, напише свою власну гру, яка в силу універсальності мови програмування працюватиме на будь-якому Windows комп’ютері, Macintosh машині й будь-якому Linux дистрибутиві. Що знатиме учень після проходження курсу? Після успішного проходження курсу дитина зможе:

 • ознайомиться з основами популярної мови Java;
 • отримає практичні знання з написання коду на Java;
 • дізнається, що таке ООП (Об’єктно-орієнтоване програмування) і чому це круто;
 • вигадає та створить власну гру на Java!

Python є потужною, виразною мовою програмування, яку легко вивчати і просто використовувати.
Дійсно, що таке Python?
Python – це мова, яка містить найсучасніші механізми багаторазового використання програмного коду. На ній можна писати нескладні й ефективні програми, не витрачаючи на це багато часу. У складі Python є велика бібліотека модулів, яка надає масу можливостей, потрібних у прикладних програмах, починаючи від пошуку тексту за шаблоном і закінчуючи мережними функціями. Пітон дозволяє розширення, як за рахунок власних бібліотек, так і за рахунок бібліотек, створених іншими розробниками.
Для якого віку курс з Pyhton?
Якщо вашій дитині від 10 до 14 років, і вона давно захоплюється програмуванням або тільки занурюється у цей захоплюючий світ, запишіть її до на навчання прямо зараз. В цьому курсі ми детально розповімо, як писати програми мовою Python і як створювати ботів та багато різних додатків.
Що знатиме учень після проходження курсу?
Після успішного проходження курсу дитина зможе:

 • оволодіти основами й особливостями цієї мови програмування. І це, безумовно, стане її важливою конкурентною перевагою у майбутньому;
 • на практиці створити нескладні варіанти програм (в тому числі ігрові — із використанням графічного інтерфесу);
 • самостійно запустити та навіть використати «помічників-ботів» у подальшому для спілкування й розваг зі своїми друзями.
 •  

Курси PHP MySQL програмування – унікальна можливість навчитися робити сайти на новому, прогресивному рівні.
  5 причин перейти до створення сайтів на PHP & MySQL
База даних самостійно піклується про безпеку, а також сортування інформації. Код стає більш компактним, тому вивчення PHP Mysql дозволить налагоджувати його набагато легше й швидше. Системи управління базами даних (СУБД) є більш швидкісними, ніж ті, що побудовані на файлах. Навчання поєднанню мови програмування РНР і бази даних MySQL з нуля й використання отриманих даних забезпечить гнучкість вибору. Безкоштовність MySQL забезпечується ліцензуванням GPL.
Для якого віку курс з PHP & MYSQL?
Курс з об’єктно-орієнтованого програмування розрахований для дітей відом від 10 років. Досвід з веб-розробки не обов’язковий.
Що знатиме учень після проходження курсу?
Після успішного проходження курсу дитина:

 • дізнається про всі особливості мови PHP;
 • отримає практичні навички програмування, які будуть корисними не лише у web-проектах;
 • в безпосередній роботі спробуєте всі переваги роботи з базою даних (MySQL);
 • навчиться захищати сайти від злому й несанкціонованого доступу до PHP-даних.
 •  

.NET пропонує повністю інтегровану підтримку розробки WEB-служб – все також як і створення додатка будь-якого іншого типу.
Що ми вивчатимемо на курсі С#?
На нашому курсі ми робимо акцент на загальні поняття і принципи, які використовуються у всіх мовах програмування, як то високорівневі, низькорівневі мови або мови середнього рівня. Ми розглянемо сильні і слабкі сторони інтерпретованих і компільованих, структурованих і не структурованих середовищ. Досвід роботи над проектами, основи мови С# – все це буде цінним досвідом для будь-якої дитини, яка планує не лише користуватися готовими комп’ютерними продуктами, а й бажає розібратися в тому, як вони працюють, або створити свій софт самостійно.
Для якого віку курс з С#?
Курс з об’єктно-орієнтованого програмування розрахований для дітей відом від 10 років. Радимо починати вивчати дану мову з базовими знаннями програмування.
Що знатиме учень після проходження курсу?
Після успішного проходження курсу дитина зможе:

 • отримає базові навички програмування на C#, а також зможе розібратися в ієрархії мов програмування і навчиться оптимально їх використовувати;
 • оволодіє «етикою програміста» й отримає уявлення про те, як структурувати код;
 • отримає базові знання про алгоритміку й оптимізацію проектів і скриптів.

Веб-розробник – це універсальний спеціаліст, який забезпечує логіку й створення зовнішнього вигляду сайту.
Що таке HTML & CSS?
HTML – основа всього, що ми бачимо в мережі: сайти, додатки, блоги, соціальні мережі, портали новин, інтернет-магазини, промо-сторінки, корисні сервіси. Це проста мова розмітки, за допомогою якої задається структура і зміст веб-сторінок. CSS визначає, як виглядають сторінки в браузері. Тексти, картинки, кнопки й інші елементи, оформлені за допомогою CSS, дозволяють сайтам і додаткам виглядати сучасно й акуратно.
Для якого віку курс з веб-розробки?
Бажаєте, щоб ваша дитина з ранніх років почала робити кроки до популярної професії веб-програміста? Тоді скоріше приходьте до нас! Ми рекомендуємо цей курс всім початківцям від 10 років. Що знатиме учень після проходження курсу? Після успішного проходження курсу дитина зможе:

 • вивчить основи HTML і CSS, а також виконає багато цікавих вправ і практичних завдань;
 • дізнається про правила розміщення різного контенту на сторінці;
 • засвоє інструменти веб-розробки;
 • поступово, крок за кроком створить власний проект – інтерактивну веб-сторінку.

JavaScript — це найкращий друг HTML і CSS. HTML задає розмітку сайту, CSS відповідає за зовнішній вигляд, а JavaScript все це «оживляє».
Чому необхідно знати JavsScript? Більшість сучасних сайтів інтерактивні. Анімація, спливаючі вікна, підказки, сповіщення, меню, форми для заповнення, фотогалереї і слайдери – всі ці елементи роблять сайт «живим», цікавим і зручним для використання. На ньому прописують, як сайт повинен реагувати на кожну дію користувача. JS працює під Windows, macOS, Linux і на мобільних платформах, тобто всюди. Без знання JavaScript немає чого робити в програмуванні інтерактивних сайтів.
Для якого віку курс з веб-розробки?
JavaScript ідеально підходить дітям – в якості першої мови програмування і для навчання основам веб-розробки. Досвід у веб-розробці буде тільки плюсом.
Що знатиме учень після проходження курсу?
Після успішного проходження курсу дитина:

 • дізнається про основи синтаксису мови програмування;
 • самостійно створить власний ігровий проект – браузерну гру з нуля;
 • розгляне теорію на прикладах;
 • ознайомиться з JavaScript і застосує його на практиці.

Унікальний курс 2D-анімація - це той напрямок, який дає можливість поринути у захоплюючий світ власної фантазії і оживити її. Кожна дитина зможе придумати свою історію, намалювати її і оживити своїх героїв. Курс 2D-анімації дає можливість пройти всі етапи від створення історії та героїв до їх анімації. Діти навчаться робити самостійний вибір та реалізовувати свої задуми, - від ідеї до готового проекту. А також побачити результат своєї праці. Завдяки курсу діти зможуть розвинути свої творчі здібності і креативне мислення. Після закінчення курсу діти створять власний проект і навчаться використовувати комп’ютер не лише для ігор, а й як інструмент для реалізації власної фантазії.image

In summer and on holidays, the IT school operates in the format of an IT camp.


Training on special courses for teenagers
from 14 to 18 years old by directions:


Arduino - найзручніший спосіб програмування пристроїв на мікроконтролерах. Мова програмування пристроїв Ардуіно заснована на C / C ++.
Що таке Arduino?
Arduino – це плата з власним процесором і пам’яттю. На ній є пара десятків контактів, до яких можна підключати усілякі компоненти: лампочки, датчики, мотори, магнітні дверні замки і взагалі все, що працює від електроенергії. У процесор Arduino можна завантажити програму, яка буде керувати всіма цими пристроями за заданим алгоритмом. Таким чином можна створити нескінченну кількість унікальних класних гаджетів, зроблених своїми руками.
Для якого віку курс з Arduino?
Курс не вимагає спеціальних знань у дітей, доступний навіть учням старших класів середньої школи. Плюсом будуть навички програмування і володіння англійською мовою на рівні читання технічної документації, однак обов’язковим це не є. Пропонуємо курс з 10 років.
Що знатиме учень після проходження курсу?
Після успішного проходження курсу дитина зможе створювати пристрої, які зчитують дані про зовнішній світ з різноманітних датчиків, обробляють інформацію, отримують і відправляють дані на ПК, в Інтернет, на мобільні пристрої, управляють індикацією і рухом. Створення пристроїв буде включати проектування, вивчення компонентів, складання схем, написання програм, діагностику.

Java є однією з найпопулярніших мов програмування! Oracle стверджує, що більше 3 мільярдів програмних продуктів працюють на Java. Де застосовується Java? Більшість крупних компаній, так або інакше, використовують Java. Існує багато областей застосування цієї мови: від сайтів електронної комерції до мобільних додатків, а також Java – офіційна мова програмування під платформу Android; від науки до фінансів (наприклад, трейдінгові системи); від ігор (на кшталт Minecraft) до настільних програмних засобів (Eclipse, Netbeans і IntelliJ). Для якого віку курс з Java? Курс розрахований для дітей віком від 10 років, не залежно від рівня знань. На заняттях дитина навчиться створювати Java додатки з інтерфейсом, напише свою власну гру, яка в силу універсальності мови програмування працюватиме на будь-якому Windows комп’ютері, Macintosh машині й будь-якому Linux дистрибутиві. Що знатиме учень після проходження курсу? Після успішного проходження курсу дитина зможе:

 • ознайомиться з основами популярної мови Java;
 • отримає практичні знання з написання коду на Java;
 • дізнається, що таке ООП (Об’єктно-орієнтоване програмування) і чому це круто;
 • вигадає та створить власну гру на Java!

Python є потужною, виразною мовою програмування, яку легко вивчати і просто використовувати.
Дійсно, що таке Python?
Python – це мова, яка містить найсучасніші механізми багаторазового використання програмного коду. На ній можна писати нескладні й ефективні програми, не витрачаючи на це багато часу. У складі Python є велика бібліотека модулів, яка надає масу можливостей, потрібних у прикладних програмах, починаючи від пошуку тексту за шаблоном і закінчуючи мережними функціями. Пітон дозволяє розширення, як за рахунок власних бібліотек, так і за рахунок бібліотек, створених іншими розробниками.
Для якого віку курс з Pyhton?
Якщо вашій дитині від 10 до 14 років, і вона давно захоплюється програмуванням або тільки занурюється у цей захоплюючий світ, запишіть її до на навчання прямо зараз. В цьому курсі ми детально розповімо, як писати програми мовою Python і як створювати ботів та багато різних додатків.
Що знатиме учень після проходження курсу?
Після успішного проходження курсу дитина зможе:

 • оволодіти основами й особливостями цієї мови програмування. І це, безумовно, стане її важливою конкурентною перевагою у майбутньому;
 • на практиці створити нескладні варіанти програм (в тому числі ігрові — із використанням графічного інтерфесу);
 • самостійно запустити та навіть використати «помічників-ботів» у подальшому для спілкування й розваг зі своїми друзями.
 •  

Курси PHP MySQL програмування – унікальна можливість навчитися робити сайти на новому, прогресивному рівні.
  5 причин перейти до створення сайтів на PHP & MySQL
База даних самостійно піклується про безпеку, а також сортування інформації. Код стає більш компактним, тому вивчення PHP Mysql дозволить налагоджувати його набагато легше й швидше. Системи управління базами даних (СУБД) є більш швидкісними, ніж ті, що побудовані на файлах. Навчання поєднанню мови програмування РНР і бази даних MySQL з нуля й використання отриманих даних забезпечить гнучкість вибору. Безкоштовність MySQL забезпечується ліцензуванням GPL.
Для якого віку курс з PHP & MYSQL?
Курс з об’єктно-орієнтованого програмування розрахований для дітей відом від 10 років. Досвід з веб-розробки не обов’язковий.
Що знатиме учень після проходження курсу?
Після успішного проходження курсу дитина:

 • дізнається про всі особливості мови PHP;
 • отримає практичні навички програмування, які будуть корисними не лише у web-проектах;
 • в безпосередній роботі спробуєте всі переваги роботи з базою даних (MySQL);
 • навчиться захищати сайти від злому й несанкціонованого доступу до PHP-даних.
 •  

.NET пропонує повністю інтегровану підтримку розробки WEB-служб – все також як і створення додатка будь-якого іншого типу.
Що ми вивчатимемо на курсі С#?
На нашому курсі ми робимо акцент на загальні поняття і принципи, які використовуються у всіх мовах програмування, як то високорівневі, низькорівневі мови або мови середнього рівня. Ми розглянемо сильні і слабкі сторони інтерпретованих і компільованих, структурованих і не структурованих середовищ. Досвід роботи над проектами, основи мови С# – все це буде цінним досвідом для будь-якої дитини, яка планує не лише користуватися готовими комп’ютерними продуктами, а й бажає розібратися в тому, як вони працюють, або створити свій софт самостійно.
Для якого віку курс з С#?
Курс з об’єктно-орієнтованого програмування розрахований для дітей відом від 10 років. Радимо починати вивчати дану мову з базовими знаннями програмування.
Що знатиме учень після проходження курсу?
Після успішного проходження курсу дитина зможе:

 • отримає базові навички програмування на C#, а також зможе розібратися в ієрархії мов програмування і навчиться оптимально їх використовувати;
 • оволодіє «етикою програміста» й отримає уявлення про те, як структурувати код;
 • отримає базові знання про алгоритміку й оптимізацію проектів і скриптів.
 

Веб-розробник – це універсальний спеціаліст, який забезпечує логіку й створення зовнішнього вигляду сайту.
Що таке HTML & CSS?
HTML – основа всього, що ми бачимо в мережі: сайти, додатки, блоги, соціальні мережі, портали новин, інтернет-магазини, промо-сторінки, корисні сервіси. Це проста мова розмітки, за допомогою якої задається структура і зміст веб-сторінок. CSS визначає, як виглядають сторінки в браузері. Тексти, картинки, кнопки й інші елементи, оформлені за допомогою CSS, дозволяють сайтам і додаткам виглядати сучасно й акуратно.
Для якого віку курс з веб-розробки?
Бажаєте, щоб ваша дитина з ранніх років почала робити кроки до популярної професії веб-програміста? Тоді скоріше приходьте до нас! Ми рекомендуємо цей курс всім початківцям від 10 років. Що знатиме учень після проходження курсу? Після успішного проходження курсу дитина зможе:

 • вивчить основи HTML і CSS, а також виконає багато цікавих вправ і практичних завдань;
 • дізнається про правила розміщення різного контенту на сторінці;
 • засвоє інструменти веб-розробки;
 • поступово, крок за кроком створить власний проект – інтерактивну веб-сторінку.

JavaScript — це найкращий друг HTML і CSS. HTML задає розмітку сайту, CSS відповідає за зовнішній вигляд, а JavaScript все це «оживляє».
Чому необхідно знати JavsScript? Більшість сучасних сайтів інтерактивні. Анімація, спливаючі вікна, підказки, сповіщення, меню, форми для заповнення, фотогалереї і слайдери – всі ці елементи роблять сайт «живим», цікавим і зручним для використання. На ньому прописують, як сайт повинен реагувати на кожну дію користувача. JS працює під Windows, macOS, Linux і на мобільних платформах, тобто всюди. Без знання JavaScript немає чого робити в програмуванні інтерактивних сайтів.
Для якого віку курс з веб-розробки?
JavaScript ідеально підходить дітям – в якості першої мови програмування і для навчання основам веб-розробки. Досвід у веб-розробці буде тільки плюсом.
Що знатиме учень після проходження курсу?
Після успішного проходження курсу дитина:

 • дізнається про основи синтаксису мови програмування;
 • самостійно створить власний ігровий проект – браузерну гру з нуля;
 • розгляне теорію на прикладах;
 • ознайомиться з JavaScript і застосує його на практиці.
image

Start IT:


Веб-розробник – це універсальний спеціаліст, який забезпечує логіку й створення зовнішнього вигляду сайту.
Що таке HTML & CSS?
HTML – основа всього, що ми бачимо в мережі: сайти, додатки, блоги, соціальні мережі, портали новин, інтернет-магазини, промо-сторінки, корисні сервіси. Це проста мова розмітки, за допомогою якої задається структура і зміст веб-сторінок. CSS визначає, як виглядають сторінки в браузері. Тексти, картинки, кнопки й інші елементи, оформлені за допомогою CSS, дозволяють сайтам і додаткам виглядати сучасно й акуратно.
Для якого віку курс з веб-розробки?
Бажаєте, щоб ваша дитина з ранніх років почала робити кроки до популярної професії веб-програміста? Тоді скоріше приходьте до нас! Ми рекомендуємо цей курс всім початківцям від 10 років. Що знатиме учень після проходження курсу? Після успішного проходження курсу дитина зможе:

 • вивчить основи HTML і CSS, а також виконає багато цікавих вправ і практичних завдань;
 • дізнається про правила розміщення різного контенту на сторінці;
 • засвоє інструменти веб-розробки;
 • поступово, крок за кроком створить власний проект – інтерактивну веб-сторінку.

Java є однією з найпопулярніших мов програмування! Oracle стверджує, що більше 3 мільярдів програмних продуктів працюють на Java. Де застосовується Java? Більшість крупних компаній, так або інакше, використовують Java. Існує багато областей застосування цієї мови: від сайтів електронної комерції до мобільних додатків, а також Java – офіційна мова програмування під платформу Android; від науки до фінансів (наприклад, трейдінгові системи); від ігор (на кшталт Minecraft) до настільних програмних засобів (Eclipse, Netbeans і IntelliJ). Для якого віку курс з Java? Курс розрахований для дітей віком від 10 років, не залежно від рівня знань. На заняттях дитина навчиться створювати Java додатки з інтерфейсом, напише свою власну гру, яка в силу універсальності мови програмування працюватиме на будь-якому Windows комп’ютері, Macintosh машині й будь-якому Linux дистрибутиві. Що знатиме учень після проходження курсу? Після успішного проходження курсу дитина зможе:

 • ознайомиться з основами популярної мови Java;
 • отримає практичні знання з написання коду на Java;
 • дізнається, що таке ООП (Об’єктно-орієнтоване програмування) і чому це круто;
 • вигадає та створить власну гру на Java!
image

English language learning
with advanced use of IT


  повна програма навчання по даному напрямку
image

The following are involved in the projects:
Expected support from project participants:
Fund activity:We will be grateful for your contribution to our common charitable cause!


Contacts

Email: smartfuture.itcourses@gmail.com

Phone number. +38(050) 356-16-66


Address

03039, Holosiivska str. 17
c. Kyiv, Ukraine