Про фонд

Благодійний фонд “Благодійна школа “Розумне майбутнє”  почали активну діяльність в 2015 році але офіційну реєстрацію отримали в 2016. На протязі цього року власними силами було забезпечено можливість перекваліфікації близько 200 ветеранів АТО, шляхом проходження сертифікованих курсів програмування або тестування ПО та отримання сертифікату про спеціалізацію розробника або тестувальника програмного забезпечення . Частина з них вже працює в найбільш стабільній та прибутковій галузі – IT.

Засновники Благодійної школи мають багаторічний досвід розвитку сертифікованої, комплексної  IT освіти в Україні. Але раніше отримати таку якісну освіту від експертів галузі, нажаль, мали можливість тільки люди з середнім та вище середнього рівнем доходу.

На початку 2016 року було прийнято рішення про організацію й реалізацію програми надання високоякісного навчання у сфері ІТ та технічного розвитку дітям, що входять в категорію соціально незахищених (вихованці дитбудинків, інваліди та діти багатодітних сімей, що мають 5 й більше дітей), дітей воїнів АТО, що загинули або отримали поранення не сумісні з роботою. Й разом з цим було покладено багато сил та ресурсів для розробки програм навчання експертами галузі та інструкторами Brain Academy, яка виступила в якості технічного партнера проекту “Благодійна школа “Розумне майбутнє”.

Наразі, сумісно з департаментом соціальної політики при КМДА та асоціаціями ветеранів АТО ми розробили систему формування груп та отримали погодження від багатьох компаній виступити в якості меценатів проекту “Благодійна школа “Розумне майбутнє”.

Наша місія – надати можливість отримати гідний особистісний розвиток та якісну ІТ-освіту дітям й підліткам соціально незахищених верств населення.

……………………………………………………..

buttion