ФОНД

💻 Старт нового сезону в нашій IT-школі!

2)Проходити навчання у нашій благодійній школі можуть тільки пільгові категоріі дітей: сироти/напівсироти, з інвалідністю, з багатодітних родин, ВПО, діти військовослужбовців та ті, що постраждали від війни.

3)Навчання проходить в оффлайн форматі, щосуботи по 4 години, охоплюючи по 2 напрями для кожної групи.
Отже, цього семестру маємо наступний розклад:

Старша група вивчатиме «Моделювання героїв на Blender 3D» та «Unity та штучний інтелект»;

Середня група вивчатиме «Unity Game Dev» та «Графічний дизайн. Комікси.»;

Молодша група вивчатиме «Основи Blender 3D та «Графічний дизайн. Комікси».

«Unity та штучний інтелект»

На базі знань з Unity, які діти вивчали раніше, буде реалізована розробка ігор та додатків. А також вивчені нові теми з популярного сучасного напряму-штучний інтелект, який буде інтегрований в ці ігри і додатки. Діти дізнаються про чат GTP та Нейромережі, створять додаткові консолі з питанням та напишуть свої додатки та створять свої власні унікальні ігри.

Курс «Unity Game Dev»

На якому учні освоять базові навички створення ігових додатків. Для розробки використовується обьектно-орієнтовна мова С# та ігровий двигун "Unity".

Вивчать основні інструменти та функції , а саме: графіка , логіка, ієрархія та інші. За допомогою набутих навичок учні зможуть добре розуміти, як створювати ігри та принцип їхньої роботи. Діти створять свої власні ігри, що продемонструють на завершальному занятті.

«Графічний дизайн. Комікс»

Комікс як медійний феномен з’явився в українській сфері читання нещодавно. Однак, як завжди в суспільстві, першими підхоплюють нові віяння саме діти, тож пропонуємо курс зі створення коміксів.

Комікси — це синтетичний вид мистецтва, сучасне медіа, яке поєднує в собі книжну графіку, кінематограф і літературу. Вони можуть розглядатися як інноваційний метод навчання.

Тож, на курсі «Комікс» учні оволодіють навичками малювання в програмі CorelDraw і створять свій унікальний комікс.

«Основи Blender 3D”:

Даний курс націлений на вивчення основ Блендера та знайомство з базовим функціоналом 3D софту. Протягом курсу учні навчаться створювати прості тривимірні об’єкти (пончик, фургон з морозивом) та познайомляться з основними інструментами текстурування, вбудованими безпосередньо у Блендер.

«Моделювання героїв на Blender 3D»

Курс напрямлений на вивчення пайплайну створення ігрових пропсів за стандартами світових геймдев студій.

Протягом курсу студенти ознайомляться з різними техніками створення high-poly моделей, їх оптимізації, розгортки та запікання карт. Програма розрахована на базове вивчення процесу PBR текстурування та фінального рендерингу у програмі Блендер.

Програма насичена і цікава, багато нового і ще не пізнаваного. Тому, вперед!