ФОНД

І ось фінальний прост про завершення першого семестру цього навчального року!

На курсі «Основи комп’ютерної грамотності 1» були засвоєні базові знання з редагування текстів, їх стилізація, вставлення медіафайлів, побудова простих таблиць в документах, створення презентацій та додавання анімації, побудова математичних таблиць для розрахунків з використанням формул та побудова графіків і діаграм, на основі даних з таблиці. Додатки, що були використані: MS Office, Prezi, Google Presentation, Google Docs, Google Sheets.

На курсі «Основи комп’ютерної грамотності 2,3» учні оволоділи навичками обробки інформації в ОС WINDOWS. Працювали із текстовим процесором MS Word, у якому вставляли і форматували текст. Розбавляли текст за допомогою таблиць, списків, зображень та фігур. Познайомились із українським продуктом для створення онлайн-презентацій VistaCreate, де анімували свої презентації. Працювали в табличному редакторі Ms Excel, використовували дану програму як калькулятор, сортували дану інформацію та створювали діаграми.

А ще створили свою першу поштову скриньку, де обмінялись листами один з одним.

Звісно ж, традиційно і невпинно ми дякуємо: ЄБРР та небайдужим благодійникам, а саме: De Novo, Volia Fund, Hromada, Equally, Leia Inc., Iryna Nevozhai.