Використовуючи програму Adobe After Effects, учні створили анімацію не складного персонажу.
На майстер-класі діти ознайомились з інструментами та можливостями програми, дізнались про існуючі типи анімації, намалювали відомого покемона Пікачу у векторному форматі та створили його коротку 2D-анімацію.
Діти дуже сподіваються на продовження!
На майстер-класі діти ознайомились з інструментами та можливостями програми, дізнались про існуючі типи анімації, намалювали відомого покемона Пікачу у векторному форматі та створили його коротку 2D-анімацію.
Діти дуже сподіваються на продовження!
![](https://static.tildacdn.com/tild6335-3766-4934-b432-666532666530/367476729_6178706171.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3333-3737-4239-b461-356136353437/367435444_6178704104.jpg)