ФОНД

Черговий випуск проекту з ВЕБ-розробки


Черговий випуск у нашій БШ "Розумне майбутнє" - випускники курсу з Web-розробки. Ми пишаємось ними і хочемо відзначити одну із найзапрвзятіших і старанних груп. Цей курс в рамках проекту IT-WINNER, спонсором якого є компанія
Winner Group Ukraine
.
Протягом трьох місяців діти отримали знання CSS та навчились керувати зовнішнім виглядом елементів та їхнім розташуванням на сторінці. Також учні вивчили основи мови розмітки HTML, способи застосування CSS і основи побудови сайтів. Створюють сторінки, проектують навігаційне меню та інші елементи сайту. Навчились грамотно розміщувати зображення і текстові блоки на сторінці. Самостійно працюють зі стилями в CSS, використовуючи мета-інформацію. Курс також охоплює Javascript та можливості його застосування у Web-розробці. Додатково створюються інтерактивні Web-інтерфейси на JavaScript.
Діти з
Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю
із задоволенням відвідували заняття та з радістю презентували свої готові проєкти-готові сторінки свого сайту, які ви можете бачити на кожному окремому фото кожного спікера.

А ми бажаємо успіхів нашим вихованцям і хочемо відзначити, що найкращі учні цього курсу продовжать навчання на курсі Front-End вже у наступному навчальному році з вересня.