ФОНД

Два завершальні напрями в рамках нашого мега-проєкту IT Against the War.

Учні навчились не просто програмувати, а робити це ефективно, використовуючи сучасні принципи та підходи, що поєднуються як в C++, так і в Python.

Вивчивши основу мову, наші підопічні відкрили для себе величезний світ побудови програм, здатних вирішувати величезний спектр задач. Розуміння типів даних, операторів, циклів та умовних виразів стало для них початком дороги.

Але наш основний акцент був зроблений на роботі з класами. Навчившись створювати власні класи та використовувати стандартні, учні взяли в свої руки могутній інструмент для побудови складних систем. Вони здобули знання, які дозволили їм створювати гнучкі, стійкі до змін програми.

Діти розібралися в модифікаторах доступу, конструкторах, деструкторах, змінних членіах класу, статичних елементах та інших особливостях роботи з класами в C++ та Python.

Так, пройшовши курс, наші групи навчилась створювати не лише прості програми, а й розробляти складні програмні системи, сфокусовані на об'єктно-орієнтоване програмування. Учні взяли у свої руки інструменти, що дозволяють їм реалізувати будь-яку ідею, і їм вже не страшні складності та виклики програмування.

Усім причетним величезна подяка за підтримку! De Novo, NO Hromada, Equally, Leia Inc., Volia Fund, Iryna Nevozhai.

Бажаємо майбутніх успіхів в IT-кар’єрі і сподіваємось на нові зустрічі!