ФОНД

Продовжуемо навчання WEB розробки та Python

Підопічні нашого благодійного фонду щасливі, що цього року їм знову пощастило продовжити навчання IT-наукам. Завдяки нашому постійному партнеру Chudovo, який вже вкотре підтримав наш благодійний фонд і подарував змогу навчатись групі діток, які із задоволенням продовжили опановувати курс з Web-розробки та Phyton.
Завдяки курсу з Web-розробки діти навчаться створювати web-сторінки, практично і теоретично познайомляться з Front-End, а завдяки CSS зможуть керувати зовнішнім виглядом і розташуванням елементів на сторінці. Охоплять Javascript та його можливість застосування у web-розробці. Будуть володіти основами мови розмітки HTML, способами застосування CSS. Підсумком їхньої праці буде створення власного сайту, зі сторінками, навігаційним меню, зображенням і текстовими блоками.
А в межах популярного курсу Phyton діти познайомляться з мовою програмування Python. Виконають роботу над логічними операторами, навчаться керувати циклами та функціями, а також опанують процес створення власної програми. Під час навчання діти вивчать основний синтаксис та на практиці закріплять отримані знання. Після вивчення даного курсу діти зможуть виконувати початкові задачі з програмування, створювати власні програми на базовому рівні.
В кінці обох вищеописаних курсів кожна дитина створить свій власний проект та презентує його. А ми з нетерпінням чекатимемо на нові креативні проекти, які стануть першою “цеглинкою” в IT-освіті наших підопічних.