ФОНД

Стартували окремі курси в оффлайн форматі у нашій Благодійній школі в м. Києві.

Коротко про курси, які вивчатимуть діти протягом семестру: Leia Inc., Iryna Nevozhai, Hromada, De Novo, Volia Fund, @equallytallent.

Курс «Unity Game Dev»

На якому учні освоять базові навички створення ігових додатків. Для розробки використовується обьектно-орієнтовна мова С# та ігровий двигун "Unity".

Вивчать основні інструменти та функції , а саме: графіка , логіка, ієрархія та інші. За допомогою набутих навичок учні зможуть добре розуміти, як створювати ігри та принцип їхньої роботи. Діти створять свої власні ігри, що продемонструють на завершальному занятті.

«Основи Blender 3D”:

На курсі Blender 3D діти отримають основні навички маніпуляцій, моделювання, анімування та рендерингу для знайомства з базовим функціоналом 3D софту. Програмний продукт створений для професійного створення 3D просторів, моделей, анімацій та багато іншого.

Протягом курсу учні навчаться створювати прості тривимірні об’єкти та познайомляться з основними інструментами текстурування, вбудованими безпосередньо у Blender. А також обов’язково продемонструють свої I фінальні роботи!

Взагалі, без фінальної презентації учень не може отримати сертифікат нашої школи про завершення курсу, а також умовою отримання даного документу необхідна відвідуваність більше 50% занять.

Тож, не втрачайте свій шанс здобути омріяну професію в ІТ!