ФОНД

🏆🏆🏆Курси напрямів Unity Game Dev, Front-end-розробка та Photoshop basics, які проходили офлайн - ЗАВЕРШЕНО!

Отже, учні вивчали наступні напрями:

Курс Photoshop Basic, на якому учні познайомились із інтерфейсом програми, розглянули та навчилися застосовувати базові інструменти та функції. Також виконували роботи з використанням фільтрів, корегуванням експозиції, колірного тону та насиченості. На високому різні навчилися застосовувати маски, що дало змогу створювати різноманітні колажі.

Курс «Unity Game Dev», на якому освоєні базові навички створення ігових додатків. Для розробки використовується обьектно-орієнтовна мова С# та ігровий двигун "Unity".

Вивчали основні інструменти та функції , а саме: графіка , логіка, ієрархія та інші. За допомогою набутих навичок учні зможуть добре розуміти, як створювати ігри та принцип їхньої роботи.

Курс «Front-end-розробка», на якому вивчали основи веб дизайну. Розбирали роботу з кольором, у тому числі градієнти, роботу із зображеннями. Ознайомились із форматуванням символів та слів, робили таблиці, списки, блоки, роботу з великими за обсягом документами, заголовками, посиланнями, анімацією, мультимедіа, адаптивністю сайтів.

Успіхи дітей, їхні фінальні проєкти ви можете побачити на фото і потішитись їхніми досягненнями на ниві IT.

Традиційно, у дітей офлайн формату були подарунки, смаколики і сертифікати.

Дякуємо EBRD, De Novo, Hromada, Leia Inc., Equally, Volia Fund, Iryna Nevozhai.

До нових зустрічей!