ФОНД

🧑‍💻🎊Завершились одразу три різні напрями і рівні Photoshop!

Опис кожного нижче, а чудові фото-підтвердження в додатку.

На курсі Photoshop Basic учні познайомились із інтерфейсом програми, розглянули та навчилися застосовувати базові інструменти та функції. Також виконували роботи з використанням фільтрів, корегуванням експозиції, колірного тону та насиченості. На високому різні навчилися застосовувати маски, що дало змогу створювати різноманітні колажі.

На курсі Photoshop Pro учні ще більше заглибились у програму. Навчились користуватись новими інструментами, комбінувати фільтри, працювати з параметрами накладання, створюючи фантазійні роботи, макети для соцмереж та плакати. Також розглянули Photoshop як інструмент для створення анімації та створили власну.

На курсі Photoshop Illustrator учні познайомились із інтерфейсом програми Illustrator, за допомогою якої можна працювати з векторною графікою. Діти навчилися застосовувати основні інструменти та параметри, працювати з текстом, фігурами, градієнтами, створюючи при цьому візитівки, власні стікерпаки, постери та ілюстрації.

Вкотре дякуємо нашим спонсорам, які підтримали масштабний проєкт IT Against the war. Дякуємо ЄБРР,De Novo, Hromada, Leia Inc., Volia Fund, Iryna Nevozhai. Ви зробили можливим навчання 450 учнів в цьому семестрі. Продовження у вересні!